Ten dzień – niecodzienne love story

thumbnail

Jeśli należysz do osób, które odczuwają niedosyt po bestsellerze “365 dni”, koniecznie sięgnij po kolejną część poczytnej pozycji jaką przygotowała Blanka Lipińska. “Ten dzień” to kontynuacja powieści, przedstawiającą dalsze losy głównych bohaterów – Laury i Massima (https://www.taniaksiazka.pl/ten-dzien-blanka-lipinska-p-1134170.html). W poprzedniej części porwana przez szefa mafii dziewczyna zakochuje się w przystojnym gangsterze , a następnie zakłada z nim rodzinę. Sięgając po tę powieść przekonasz się czy bohaterka wytrwa u boku apodyktycznego męża.

Miłość w niebezpiecznym sycylijskim słońcu

Może się wydawać, iż bohaterka powieści, Laura Biel ma wszystko o czym marzy kobieta:

  • idealnego, kochającego męża
  • luksusowe życie
  • nadmorskie rezydencje
  • służbę
  • drogie samochody.

Ponadto bajeczne wesele, którego pozazdrościłaby jej nie jedna przyszła panna młoda. Wydaje się, że Laura odnalazła na włoskiej wyspie swój raj na ziemi i w końcu będzie w pełni szczęśliwa. To wszystko brzmi wręcz obrzydliwie idealnie, że na myśl nasuwa się jedno pytanie: Co może się zepsuć? Otóż Laurze grozi poważne niebezpieczeństwo. Ktoś czyha na jej życie, a w powietrzu można wyczuć nadciągające groźbę i zagrożenie. W obliczu tych wszystkich wydarzeń, kobieta nie może liczyć na wsparcie rodziny, przed którą ukrywa swój stan błogosławiony. Ponadto zmartwień dodaje Laurze jej najlepsza przyjaciółka, która koniecznie chce podążyć śladami kobiety. Wybrać równie barwne życie, pełne luksusów u boku niebezpiecznego sycylijskiego gangstera. 

Piramida pytań

Laura dość szybko przekona się, iż bycie wybranką serca najbardziej niebezpiecznego mężczyzny na włoskiej wyspie, posiada drugie mniej radosne oblicze. W głowie kobiety rodzą się coraz nowsze pytania. Czy miłość do władzy i kontroli Massimo będzie silniejsze od miłości do własnej żony? Czy przestępcze życie i chęć posiadania nieograniczonego bogactwa mężczyzna również postawi wyżej od ukochanej? Jak sycylijski Ojciec Chrzestny poradzi sobie w roli prawdziwego ojca, która zbliża się wielkimi krokami? Ponadto spokój Laury może zostać zaburzony planowaną przez sycylijską mafię, ale bliżej nieokreśloną zbrodnię…

Ten hit

Ten dzień” pióra Blanki Lipińskiej to wiele stron niecodziennego romansu, który przeplata się ze śmiertelnym niebezpieczeństwem, które ciągnie się za członkami mafii. To też 448 stron książki o tym, że miłość nie jest prostym i zrozumiałym uczuciem. Może zmienić sposób postrzegania świata na całe życie. 

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com
Back To Top